Чому ви полюбите ламіновані підлоги Quick-Step?

Що таке ламінована підлога?

Ламінована підлога — це підлога, шари якої накладаються на водонепроникну клейову плиту ДВП. Усі ламіновані підлоги Quick-Step складаються з чотирьох різних шарів:

  1. Прозорий стійкий до зношування верхній шар, що забезпечує захист від плям, ударів, подряпин, випалених місць та побутових хімічних речовин.
  2. Шар декору: фотографія справжньої деревини або плиток з високим розширенням, що відтворюється за допомогою складних технік друку і обробляється меламіновою смолою.
  3. Надзвичайно довготривала і надійна клейова стійка до вологи основна пластина ДВП.
  4. Балансуючий шар, що гарантує ідеальний баланс дошки, яка не набрякне в разі правильного укладання й догляду.
Чому ви полюбите ламіновані підлоги Quick-Step?

Модне сьогодні, класичне завтра

Дизайнери Quick-Step шукають натхнення з різних джерел: від інноваційної архітектури та трендів світу моди чи дизайну інтер’єрів до останніх блогів, богемних міст і найвизначніших молодих художників. Вони ретельно стежать за появою нових матеріалів, а також останньою модною палітрою.

Ось як вони помічають тенденції до їх становлення і розмежовують дурниці від вічного, дивацтва від добре продуманих концепцій. В результаті підлоги Quick-Step не просто модні сьогодні, вони стануть класикою вже завтра.

Чому ви полюбите ламіновані підлоги Quick-Step?

Пристрасть до деталей

Крок за кроком дизайнери вигадують нові й унікальні підлоги з інноваційними захоплюючими поєднаннями структур і матеріалів, кольорів і декорів деревини. Що є центром цього процесу? Увага до деталей, що полягає у пошуку ідеальної структури дощок і відповідного розміру, а також ретельного підбору балансу кольорів і фасок.

Чому ви полюбите ламіновані підлоги Quick-Step?

Прихильність серії Impressive до натуральності

Неослабна прихильність Quick-Step до декорів помітна навіть у найменших деталей. Візьмемо для прикладу ламінати серій Impressive та Impressive Ultra: інноваційна технологія фасок гарантує, що колір і структура дощок буде ідеально поєднуватися з краями. В результаті отримаємо незрівнянний рівень реалізму.

Крім того, кожен декор має свою унікальну фаску, адаптовану до характеру дошки. Для отримання додаткової автентичності на швах наявні мікротріщинки.

 Чому ви полюбите ламіновані підлоги Quick-Step?