ПІДЛОГИ QUICK-STEP НА СХОДАХ

ПІДЛОГИ QUICK-STEP НА СХОДАХ

Дошки Quick-Step мають прекрасний вигляд не лише на підлозі; їх також можна використовувати для кінцевої обробки сходів і створення ідеального гармонійного інтер’єру. Незалежно від того, чи хочете ви зробити покриття для нових сходів чи відремонтувати існуючі сходи: це лише питання вибору рішення покриття, що відповідає вашим потребам. А ми вже говорили, що це надзвичайно легко? Ось кілька причин.

    • ПРИСТОСОВНІСТЬ. Будь-яке покриття Quick-Step можна легко відрізати на довжину і ширину сходинки.
    • ДОВГОТРИВАЛІСТЬ. Наші підлоги надзвичайно міцні завдяки кільком захисним шарам.
    • ПРОСТИЙ ДОГЛЯД. Це особливо корисно, наприклад якщо вам потрібно прибрати заплутані гвинтові сходи.
  • ПРОСТЕ УКЛАДАННЯ. Зробіть це самостійно за короткий час або найміть професіонала.
ПІДЛОГИ QUICK-STEP НА СХОДАХ

Ламінат на сходах

Нові чи існуючі, прямі чи спіральні, класичні чи сучасні… Ремонт сходів з дошками ламінату Quick-Step стане простим і доступним. Наші профілі Incizo дадуть змогу виконати кінцеву обробку сходів на ваш смак. Уявляєте себе трохи майстром на всі руки? Дошки ламінату можна укласти всього за один день з мінімальною кількістю пилу.

ПІДЛОГИ QUICK-STEP НА СХОДАХ

Вініл на сходах

Широкий асортимент профілів вінілових підлог Quick-Step сумісний зі сходами будь-якого типу. Класичні або сучасні? Із поєднанням витків та сходових майданчиків чи без? Не хвилюйтеся: якщо приклеїти дошки, вініл зробить все, що потрібно.

ПІДЛОГИ QUICK-STEP НА СХОДАХ

Дерево на сходах

Від прямих або спіральних сходів до сходів із запобіжною накладкою або без неї: дерев’яні дошки Quick-Step підійдуть до сходів будь-якого типу. Що робить їх такими особливими? Відповідні кольори гарантують плавний перехід від підлоги до сходів. А також їх легко встановлювати!

Метки: